KONST / Litografier / Färglitografi 11676455
nr 1167 6455
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Jan Rhodin (f. 1938), räv, signerad och numrerad 158/360, motivet: 32x45
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:29:50